Apartament i Domek Holenderski AS nad morzem

Pobierowo, Domki letniskowe

APARTAMENT AS - KOMFORTOWY APARTAMENT BLISKO MORZA !!!

Oferujemy komfortowy (50m2) dwupoziomowy cztero- lub sześcio- osobowy apartament bardzo blisko morza. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w sprzęt AGD (zmywarka, kuchenka gazowa, lodówka), niezbędny sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków (garnki, talerze, sztućce, szklanki, filiżanki, kieliszki, drobne akcesoria kuchenne) oraz toaleta z pralką. W salonie znajduje się sofa z funkcją spania (2os.), telewizor i kominek. 

Na piętrze znajduje się sypialnia z balkonem i łóżkiem małżeńskim (160cm), pokój z tapczanem rozkładanym (2os.) również z balkonem i łazienka z prysznicem oraz toaletą. Na parterze znajduje się duży słoneczny taras wyposażony w meble ogrodowe i grill. Obiekt nie przyjmuje zwierząt . W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Oferta przeznaczona dla Gości ceniących komfort i bliskość morza. Miejsce postojowe.


DOMEK HOLENDERSKI AS

DOMEK HOLENDERSKI Oferujemy komfortowy (24m2) cztero- lub sześcio- osobowy domek holenderski bardzo blisko morza. W obiekcie znajdują się 2 sypialnie: 1. z łóżkiem małżeńskim; 2. z dwoma pojedynczymi łóżkami, salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w sprzęt AGD (kuchenka gazowa, lodówka), niezbędny sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków (garnki, talerze, sztućce, szklanki drobne akcesoria kuchenne) oraz łazienka z prysznicem. 

W salonie znajduje się sofa z funkcją spania (2os.) i telewizor. Do dyspozycji grill i meble ogrodowe. Obiekt nie przyjmuje zwierząt . W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Oferta przeznaczona dla Gości ceniących komfort i bliskość morza. Miejsce postojowe. 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

APARTAMENT AS KOMFORTOWY APARTAMENT BLISKO MORZA

28.04-25.06 (min. 3 doby):

300 zł dla 4 osób/ doba +dopłata 100 zł za 5/6 os/doba 

25.06-27.08 (min. 7 dób):

400 zł dla 4 osób/ doba +dopłata 100 zł za 5/6 os/doba 

28.08-01.10 (min 3 doby):

300 zł dla 4 osób/ doba +dopłata 100 zł za 5/6 os/doba


DOMEK HOLENDERSKI AS

25.06-27.08 (min. 7 dób) – 220zł dla 4 osób/ doba +dopłata 80zł za 5/6os./doba


ZAPRASZAMY!

Wyposażenie obiektu
  • OgródOgród
  • ParkingParking
Ogród :
Parking :
Wyposażenie pokoi
  • Aneks kuchenny
  • Część pokoi z balkonami
  • Dostęp do kuchni
  • Lodówka
  • Taras
  • Telewizor
  • Łazienka
Aneks kuchenny :
Część pokoi z balkonami :
Dostęp do kuchni :
Lodówka :
Taras :
Telewizor :
Łazienka :
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij