Kto ma ochotę na andrzejki nad morzem, niech w te pędy przyjeżdża do Pobierowa!

Zabawa andrzejkowa nad morzem niewątpliwie stanowi ogromną pokusę. W końcu imprezowanie u siebie - w domu albo ulubionych lokalach - po jakimś czasie zaczyna zwyczajnie nudzić. Natomiast wyjeżdżając na andrzejki na wybrzeże nie tylko można liczyć na pewne urozmaicenia we wróżbiarstwie czy muzyce (nie ma to jak siła ludowych tradycji), a przy okazji jeszcze porządnie się zrelaksować. Tak uznane kurorty jak Pobierowo zapewniają ku temu wymarzone wręcz warunki. Nawet pod koniec listopada czy na początku grudnia.

Ten rozstrzał terminów bierze się z faktu, że andrzejkowe imprezy z zasady organizowane są w weekend - tak, żeby jak najwięcej osób mogło wziąć w nich udział bez brania dodatkowego wolnego w pracy / szkole. Także wigilia św. Andrzeja 29 listopada sobie, a niby tak ściśle powiązane z nim święto, wróżby i ludowe harce sobie. Dlatego też andrzejki w Pobierowie najprawdopodobniej dla większości turystów bardziej koncentrować się będą na niczym nieskrępowanym odpoczynku. Okolicznościowe zabawy będą wyłącznie miłym dodatkiem do tego, co można zrobić nad morzem w weekend na długo po sezonie. I trzeba przyznać, iż wachlarz dostępnych możliwości jest całkiem szeroki.

Raczej nie trzeba specjalnie tłumaczyć, że w pełni sezonu letniego kurorty nad morzem wręcz skrzą się od zróżnicowanych atrakcji turystycznych. Naturalnie w trakcie andrzejek sytuacja nie będzie już aż tak kolorowa, ale i tak rozmaitych opcji spożytkowania wolnego czasu powinno wystarczyć dla każdego. Przyjeżdżając do Pobierowa po prostu nie da się pominąć plaży - nawet w listopadzie, kiedy wakacyjna pogoda jest jedynie miłym wspomnieniem. O opalaniu się czy kąpaniu w morzu nie ma co myśleć, za to spacery wzdłuż brzegu tylko zyskują. Mało, a czasami nawet kompletny brak innych ludzi, rześkie powietrze, wysokie stężenie korzystnego dla zdrowia aerozolu morskiego, wreszcie wspaniałe krajobrazy i sporo bursztynów, tylko czekających na znalezienie. Te ostatnie turyści zawdzięczają jesiennemu sezonowi sztormowemu.

Nadmorski klimat ma to do siebie, że z jego dobrodziejstw wręcz trzeba czerpać jak największymi (rzecz jasna zarazem pełnymi) garściami. Dlatego na andrzejkach nad morzem w Pobierowie warto zwrócić się w stronę sportu, zintensyfikować swoją aktywność fizyczną. Najlepiej na świeżym powietrzu: biegając, jeżdżąc konno po malowniczych terenach, połykając kolejne kilometry na rowerze… a nawet uprawiając narciarstwo biegowe na piasku. A gdyby jednak listopadowa aura skutecznie zniechęcała do wychodzenia na zewnątrz, zawsze można iść na basen. Relaksacyjna kąpiel, a do tego jacuzzi, sauny, a także szeroka gama masaży i innych, przyjemnych zabiegów SPA & Wellness.

Jak widać na powyższych przykładach, Pobierowo zapewnia całe mnóstwo interesujących sposobów na relaks. A jeśli dorzuci się do tego jeszcze magiczny urok andrzejkowej zabawy w weekendowy wieczór, nie ma się co dziwić że coraz więcej osób wyjeżdża nad morze na listopadowe turnusy. Zainteresowani takim wyjazdem najlepiej zrobią, jak poszukają w ośrodkach wypoczynkowych specjalnych pakietów na andrzejki. To prawdopodobnie najpewniejszy sposób na tanie noclegi. Im wcześniej się rezerwuje, tym korzystniejszą cenę można uzyskać.

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij