Ulica Grunwaldzka

Ulica Grunwaldzka jest główną ulicą w Pobierowie i ciągnie się wzdłuż plaży, na odcinku około 4 kilometrów, aż do samego Pustkowa. Ze względu na jej położenie, latem trudno znaleźć na niej wolne miejsce, choćby na zaparkowanie samochodu. Nie jest to jednak ważne, ponieważ to właśnie tutaj życie tętni 24h na dobę i poczuć można prawdziwy klimat nadmorskiego kurortu.

Liczne smażalnie, grille, lodziarnie, puby, dyskoteki, ogródki piwne, sklepy z pamiątkami... Wszystko, czego tylko dusza zapragnie można znaleźć na ulicy Grunwaldzkiej.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

To główna ulica Pobierowa, ciągnąca się wzdłuż plaży i licząca sobie ok. 4 km, prowadząc do samego Pustkowa. To oprócz plaży najpopularniejsze i najbardziej zatłoczone miejsce w Pobierowie. Można tu oprócz tłumów znaleźć także liczne budki z pamiątkami, jedzeniem, lodami, restauracje, puby czy grille. To właśnie tutaj poczuć można prawdziwy nadmorski klimat.

Ulicę Grunwaldzką warto zapisać na wideo – może się tym zająć KM Studio kamerzysta Wrocław

Ulica Grunwaldzka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ulica Grunwaldzka, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ulica Grunwaldzka.
  • Ulica
    Grunwaldzka
    Ulica Grunwaldzka mieści się przy ulicy Grunwaldzka w Pobierowie
  • 72-404 Pobierowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ulica Grunwaldzka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij