Pole golfowe Kamień Country Club

Województwo zachodniopomorskie dość powszechnie uchodzi za kolebkę golfa w Polsce. I całkiem słusznie, biorąc pod uwagę zarówno liczbę klubów golfowych, jak i jakość tutejszych pól.

Kamień Country Club w Grębowie, położony niedaleko Kamienia Pomorskiego - tylko nieco dalej, niż leci piłeczka po porządnym swingu - jest tego bardzo dobrym przykładem.

Teren klubu to ok. 65 hektarów powierzchni, zagospodarowanych na potrzeby gry w golfa. Najistotniejsze jest rzecz jasna pole mistrzowskie, składające się z 18 dołków. W 2006 r. zaprojektował je amerykański designer David Donallan. Nie brakuje też odosobnionego pola do ćwiczeń – pola driving range, nazywanego też strzelnicą golfową.

Przyjemnego obrazu dopełniają budynek klubowy z kawiarenką oraz przepiękne, zielone krajobrazy. Kamień Country Club regularnie organizuje zawody - tak otwarte dla wszystkich, jak i ekskluzywne tylko dla klubowiczów. Oczywiście jest możliwość wzięcia profesjonalnych lekcji golfowych uderzeń.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Jedno z najciekawszych pól golfowych w całym województwie, jeśli nie w Polsce. Pole mistrzowskie – wyjątkowo malowniczo zlokalizowane i wyprofilowane, o co zadbali fachowcy najwyższej klasy – składa się oczywiście z 18 dołków. By wbić piłeczkę małą liczbą uderzeń, trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Podszkolić je pomogą pola treningowe i instruktorzy.

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Pole golfowe Kamień Country Club kamerzysta Wrocław

Pole golfowe Kamień Country Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pole golfowe Kamień Country Club, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pole golfowe Kamień Country Club.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pole golfowe Kamień Country Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij