Plaża

Kąpielisko w Pobierowie obejmuje 400 metrów linii plaży strzeżonej, rozpoczynającej się od zejścia plażowego przy ulicy Jana z Kolna na zachód, aż do zejścia plażowego przy ulicy Mickiewicza. Co 100 metrów ustawione są kompleksowo wyposażone stanowiska ratownicze, pełniące dyżury w okresie wakacyjnym codziennie, od 10:00 do 18:00. Bezpiecznie kąpać się również można na 100-metrowym fragmencie plaży, zlokalizowanym na wschód od zejścia przy ulicy Ciechanowskiej.

W sezonie letnim, na plaży skorzystać można również z masy atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, wakacyjne imprezy, turnieje sportowe.

Dla osób niepełnosprawnych, najwygodniejszym zejściem na plażę będzie zjazd techniczny przy ulicy Jana z Kolna. W tamtych okolicach również mieści się parking dla pojazdów przewożących osoby niepełnosprawne.

Od 1 czerwca do 30 września występuje w Pobierowie zakaz wprowadzania zwierząt na plaże, oprócz miejsc wyznaczonych, jakimi są:

  • zejście nr 32 przy ul. Granicznej (100 m w kierunku wschodnim),
  • zejście nr 43 przy ul. Ciechanowskiej (300 m w kierunku zachodnim).
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Kąpielisko w Pobierowie to 400 m linii brzegowej, obejmującej plażę strzeżoną (w sezonie 10:00-18:00). Odcinek ten rozpoczyna się od zejścia plażowego przy ul. Jana z Kolna na zachód. Kolejny fragment plaży strzeżonej to 100 m kąpielisko, zlokalizowane na wschód od zejścia przy ul. Ciechanowskiej. W lecie, na plaży są też zjeżdżalnie, imprezy, turnieje sportowe.

Filmowaniem Plaży może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 72-404 Pobierowo
  • 400m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij