Platforma widokowa

Platforma widokowa w Trzęsaczu to olbrzymia, nowoczesna konstrukcja ze stali i żelbetu, znajdująca się na wysokości 20 m n.p.m. Z tarasu podziwiać można piękny widok na Morze Bałtyckie, lub na ruiny gotyckiego kościoła na klifie.

Na plażę prowadzą z niego ażurowe, stalowe schody. W dodatku, po zmroku, konstrukcję ozdabia przepiękna, różnokolorowa iluminacja świetlna. Platforma jest fantastycznym punktem obserwacyjnym i miejscem na przepiękne sesje zdjęciowe. W dodatku, nad Trzęsaczem często latają paralotniarze, których najlepiej obserwuje się właśnie z tej stalowej konstrukcji.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

W Trzęsaczu, tuż przy ruinach gotyckiego kościoła, nad plażą, mieści się wysoka na 20 m n.p.m., konstrukcja ze stali i żelbetu. To platforma widokowa, z której rozciągają się piękne widoki na morze, odległy horyzont i szybujących na niebie paralotniarzy. Można z niej zejść schodami, bezpośrednio na plażę. Po zmroku, konstrukcję ozdabia wielokolorowa iluminacja.

Firma KM Studio może sfilmować wartą uwiecznienia Platformę Widokową kamerzysta Jelenia Góra

LINK DO PANORAMY
Platforma widokowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Platforma widokowa, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Platforma widokowa.
  • Ulica
    Droga klifem
    Platforma widokowa mieści się przy ulicy Droga klifem w Pobierowie
  • 72-344 Trzęsacz
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Platforma widokowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij