Oceanarium w Pobierowie

Oceanarium w Pobierowie to wspaniała atrakcja szczególnie dla małych dzieci. W olbrzymich akwariach zobaczyć możemy morskie ryby i ssaki z całego świata...

Wejście do wnętrza Oceanarium to fascynująca wyprawa w głąb mórz. Oceanarium składa się z kilku wystaw tematycznych. Największe wrażenie szczególnie na dzieciach robi wystawa Giganci oceanów, w której zobaczymy pływającego olbrzymich rozmiarów młodego rekina.

W oceanarium jest 20 wielkich zbiorników z niezwykle kolorową zawartością.

Aranżacje zbiorników są imponujące, szczególnie ich mieszkańcy:mureny, węgorze, pirnie, zebrosomy żołte, pielęgnica pawiooka, pyszczaki i pilęgnice papuzie, błazenka, czarno-biała panienka, skrzydlica pstra i wiele, wiele innych.

Oceanarium w Pobierowie czynne jest od 15 czerwca do 15 września.

Godziny otwarcia:

pon - sob 1000-2000

nd 1000 - 2000

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Oceanarium w Pobierowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Oceanarium w Pobierowie, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Oceanarium w Pobierowie.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Oceanarium w Pobierowie - telefon: 48514831541
  • Ulica
    Grunwaldzka 35
    Oceanarium w Pobierowie mieści się przy ulicy Grunwaldzka 35 w Pobierowie
  • 72-346 Pobierowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Oceanarium w Pobierowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij