Basen Posejdon

Kolejny kryty basen, dostępny również dla gości spoza hotelu, to ten w Domu Wypoczynkowym Posejdon. W basenie o głębokości 1,35, długości 14 i szerokości 8 metrów jest podgrzewana woda i bicze wodne. To zatem fantastyczny pomysł na spędzenie kilku godzin w relaksującym klimacie i ciepłej wodzie, szczególnie jeśli za oknem panuje niezbyt sprzyjająca aura.

Basen dostępny jest przez cały rok, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
  • 1 godz - 10 zł, 
  • karnet 12 wejść - 100 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kolejny ogólnodostępny, kryty basen to ten w Domu Wypoczynkowym Posejdon. Jest to basen o wymiarach 14x8 m i głębokości 1,35 m. Woda jest tutaj podgrzewana, a zbiornik wyposażono także w bicze wodne. To alternatywa dla kąpieli w morzu, pozwalająca na spędzenie kilku godzin w relaksującym klimacie i ciepłej wodzie, szczególnie podczas niesprzyjającej pogody.

LINK DO PANORAMY
Basen Posejdon adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Posejdon, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Posejdon.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Posejdon. Redakcja serwisu www.pobierowo.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Basen Posejdon cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Posejdon opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij