Bajkowa Chata

Bajkowa Chata w Rewalu to prawdziwa furtka do świata baśni, iluzji i strachu. Tylko tutaj, w jednym miejscu zwiedzający mają możliwość spotkać w lesie Jasia i Małgosię, spojrzeć w oczy groźnej Królowej Śniegu, wstąpić do komnaty Śpiącej Królewny, przestraszyć się Hrabiego Draculi, czy poznać osobiście prawdziwe czarownice. Bardzo ciekawym doświadczeniem będzie także wizyta w pokoju Amesa. Jest to pomieszczenie, które dzięki specjalnemu układowi ścian tworzy bardzo realistyczne złudzenie optyczne.

Bajkowa Chata jest idealnym miejscem, zapewniającym rozrywkę i świetną zabawę dla całej rodziny. Mocne wrażenia i zaskakujące widoki - gwarantowane!

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
  • Bilet normalny - 15zł (soby dorosłe)
  • Bilet ulgowy - 14zł (seniorzy, studenci)
  • Bilet dziecięcy - 10zł (dzieci do lat 14-stu)
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Bajkowa Chata w Rewalu to magiczne miejsce. Tutaj, w jednym miejscu spotkać można w lesie Jasia i Małgosię, poznać groźną Królową Śniegu i przestraszyć się Czarownic czy Draculi. Można też zaznać złudzenia optycznego w pokoju Amesa. To idealna atrakcja dla rodzin z dziećmi i nie tylko - każdy znajdzie tu coś interesującego, a zaskakujące widoki - gwarantowane!

LINK DO PANORAMY
Bajkowa Chata adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bajkowa Chata, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bajkowa Chata.
Ceny biletów / cennik wejść do Bajkowa Chata. Redakcja serwisu www.pobierowo.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-14 zł
    Bajkowa Chata cena biletu ulgowego: 10-14 zł
  • 15 zł
    Bajkowa Chata cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bajkowa Chata opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij