zameldowanie od 16:00 wymeldowanie do 11:00

Wyjątkowe miejsce w stylu skandynawskim bezpośrednio przy wyjściu na plażę.

No. 155 to pensjonat w stylu skandynawskim zlokalizowany w Pobierowie kilkadziesiąt metrów od plaży. Przy jego tworzeniu przyświecała nam myśl, aby było to miejsce piękne i komfortowe. 

Do dyspozycji gości oddajemy 8 wyjątkowych dwupoziomowych apartamentów wraz z tarasami. Każdy apartament ma samodzielne wejście z zewnątrz, łączy zalety komfortowego mieszkania z niezależnością własnego domu.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwupoziomowe komfortowe apartamenty, wykończone z dbałością o estetykę oraz szczegóły. Stworzyliśmy je po to, aby Państwa pobyt nad morzem był jak najprzyjemniejszy.

Na parterze znajdują się salon, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka wyposażona w prysznic. Część dzienna składa się ze strefy wypoczynkowej wyposażonej w komfortowe meble i TV oraz ze strefy jadalnej płynnie przechodzącej w kuchnię. Kuchnia jest w pełni wyposażona, czeka na popisy zdolności kulinarnych naszych gości.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy zestaw gier i książek, w celu zapewnienia rozrywki w wolnych chwilach lub niepogody.

Na piętrze stworzyliśmy dla naszych gości miejsce relaksu i wypoczynku: dwie komfortowe sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami.

Każdy apartament jest wyposażony w pościel oraz ręczniki, a przy dłuższych pobytach oferujemy sprzątanie raz na tydzień.

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym, z furtkami zamykanymi na klucz, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom i ich dzieciom.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami płatności i rezerwacji (odnośnik do znajdujących się poniżej warunków rezerwacji i płatności, po kliknięciu przesuwa stronę w miejsce oznaczone *) oraz Regulaminem obiektu No. 155

 

Sezon wysoki 2017 (24 czerwca – 2 września): 550 PLN / doba/apartament (minimalna długość pobytu 7 dni)

Sezon niski 2017 (19 sierpnia – 16 września): 350 PLN / doba/ apartament (minimalna długość pobytu 3 dni)

 

Powyższe ceny dotyczą pobytu w apartamencie dla 4 osób. Apartament jest przeznaczony maksymalnie dla 6 osób. Piąta oraz szósta osoba zameldowane w apartamencie są objęte dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN/dobę/osobę w sezonie wysokim oraz 30 PLN/dobę/osobę w sezonie niskim.

Opłata klimatyczna: 2 PLN/ doba/ osoba (uiszczana gotówką w dniu przyjazdu)

Dodatkowo pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 500 PLN (uiszczana gotówką w dniu przyjazdu)

 

 

Godziny zameldowania: 16-22

Godziny wymeldowania: 7-11

 

NUMER KONTA DO WPŁAT:

PL 45 1140 1977 0000 4358 9100 1001

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

 

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji i płatności (odnośnik do znajdujących się poniżej warunków rezerwacji i płatności, po kliknięciu przesuwa stronę w miejsce oznaczone *).

Informujemy, że uiszczenie opłaty za rezerwację jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu obiektu No. 155 (pogrubienie niech będzie linkiem odnoszącym do treści regulaminu, plik Word w kolejnym załączniku) oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.

Informujemy, że nie przyjmujemy zwierząt

*Warunki rezerwacji i płatności:

Rezerwacja nosi miano gwarantowanej, jeżeli zostanie dokonana przedpłata na konto bankowe Pensjonatu w  wysokości 30% ceny całego pobytu w terminie 3 dni od dnia złożenia rezerwacji natomiast całość opłaty za pobyt najpóźniej 7 dni przed datą przyjazdu. Brak spełnienia powyższych warunków może skutkować anulowaniem rezerwacji.

W przypadku nieodwołania rezerwacji w terminie 14 dni kalendarzowych przed datą przyjazdu lub w przypadku niedotarcia Gościa w zaplanowanym terminie do Pensjonatu, zaliczka nie zostaje zwrócona.

Pensjonat obowiązkowo pobiera przy zameldowaniu kaucję zwrotną w wysokości 500 PLN. Kaucja podlega zwrotowi w dniu wyjazdu pod warunkiem, że nie zostanie zaliczona na poczet napraw wyrządzonych przez Gościa, dzieci przebywające pod jego opieką lub jego gości szkód.

W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres. 

 • Jesień

  Zobacz
 • Weekend majowy

  Zobacz
 • Boże Ciało

  Zobacz
 • Wakacje

  Zobacz
Wyposażenie obiektu
 • ParkingParking
Parking :
Wyposażenie pokoi
 • Aneks kuchenny
 • Taras
 • Telewizor
 • Łazienka
Aneks kuchenny :
Taras :
Telewizor :
Łazienka :
Otwórz w Mapach Google
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij