Noclegi przy ulicy Mickiewicza w Pobierowie

Ulica Mickiewicza ciągnie się od drogi Krajowej nr 102 na północ aż do samej plaży. Jest to jedna z głównych ulic w mieście. Znajdują się przy niej obiekty noclegowe – hotele, pensjonaty, obiekty spa, pokoje gościnne, czy prywatne kwatery. Poniżej można znaleźć listę obiektów oferujących noclegi przy ul. Mickiewicza w Pobierowie.

Największą zaletą tej ulicy z pewnością jest to, że znajduje się ona tuż przy zejściu na plażę. Dla wielbicieli kąpieli morskich i słonecznych nie ma chyba lepszego miejsca. Dojście nawet z najdalszego punktu ul. Mickiewicza do plaży nie powinno zająć dłużej niż kwadrans. Plaża to największe dobro miasteczka. Ta w Pobierowie należy chyba do najpiękniejszych na całym wybrzeżu. Ciągnie się ona wzdłuż lasów. Leżąc na plaży możemy wdychać morskie powietrze mieszające się z zapachem sosen. Latem na plaży rozkładane są dmuchane budowle i zjeżdżalnie, co oznacza wspaniałą zabawę dla dzieci.
 
W wakacje w Pobierowie organizuje się również akademię słońca. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Na plaży przygotowuje się boiska do gier zespołowych i inne miejsca do uprawiania sportu. Można wziąć udział w zajęciach aerobiku, gimnastyce, czy porannych biegach. Można wziąć udział w turniejach gry zespołowej. Odskocznią od aktywnego wypoczynku są zajęcia edukacyjne, w których można dowiedzieć się o bezpiecznym opalaniu, kąpieli w morzu, a także zdobyć informacje o tym w jaki sposób przeprowadzić pierwszą pomoc.

Ulica Mickiewicza to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu w Pobierowie.


Obiekty spełniające kryteria: Noclegi przy ulicy Mickiewicza w Pobierowie:
Pensjonat GRAŻYNA - Pensjonat
Pensjonatu GRAŻYNA w Pobierowie oferuje komfortowe pokoje z węzłem sanitarnym w atrakcyjnych cenach.
STAŃCZYK - Dom gościnny
Dom gościnny Stańczyk w Pobierowie położony 200 metrów od morza oraz 100 metrów od centrum zaprasza na słoneczne wakacje
Pensjonat PANORAMA - Pensjonat
Pensjonat PANORAMA w Pobierowie oferuje komfortowe, doskonale wyposażone pokoje blisko morza.
Pensjonat MELODIA - Pensjonat
Centrum Pobierowa - 200m do morza. Tel: 502 900 222. Ceny 40-60 zł. Pokoje z łazienkami, TV, Internetem. Parking w cenie
PALMA - Dom gościnny
Wygodne pokoje i miła atmosfera - zaledwie 10 minut od plaży! Dom Gościnny PALMA zaprasza!!!
Dom Gościnny U Michała - Dom gościnny
Spokojna okolica, dogodna lokalizacja, komfortowe pokoje oraz miła atmosfera. ZAPRASZAMY!!!
Willa MARLIN - Willa
Zapraszamy na wyjątkowy wypoczynek!
Dom Gościnny OSKAR - Pokoje
Dom Gościnny OSKAR to rodzinny obiekt z fantastyczną atmosferą. Proponujemy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami.
Pobierowo WOLNE Pokoje - Pokoje
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i spędzenia wypoczynku nad morzem w naszym Domu Gościnnym.
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij