Noclegi przy ulicy Mickiewicza w Pobierowie

Ulica Mickiewicza ciągnie się od drogi Krajowej nr 102 na północ aż do samej plaży. Jest to jedna z głównych ulic w mieście. Znajdują się przy niej obiekty noclegowe – hotele, pensjonaty, obiekty spa, pokoje gościnne, czy prywatne kwatery. Poniżej można znaleźć listę obiektów oferujących noclegi przy ul. Mickiewicza w Pobierowie.

Największą zaletą tej ulicy z pewnością jest to, że znajduje się ona tuż przy zejściu na plażę. Dla wielbicieli kąpieli morskich i słonecznych nie ma chyba lepszego miejsca. Dojście nawet z najdalszego punktu ul. Mickiewicza do plaży nie powinno zająć dłużej niż kwadrans. Plaża to największe dobro miasteczka. Ta w Pobierowie należy chyba do najpiękniejszych na całym wybrzeżu. Ciągnie się ona wzdłuż lasów. Leżąc na plaży możemy wdychać morskie powietrze mieszające się z zapachem sosen. Latem na plaży rozkładane są dmuchane budowle i zjeżdżalnie, co oznacza wspaniałą zabawę dla dzieci.
 
W wakacje w Pobierowie organizuje się również akademię słońca. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Na plaży przygotowuje się boiska do gier zespołowych i inne miejsca do uprawiania sportu. Można wziąć udział w zajęciach aerobiku, gimnastyce, czy porannych biegach. Można wziąć udział w turniejach gry zespołowej. Odskocznią od aktywnego wypoczynku są zajęcia edukacyjne, w których można dowiedzieć się o bezpiecznym opalaniu, kąpieli w morzu, a także zdobyć informacje o tym w jaki sposób przeprowadzić pierwszą pomoc.

Ulica Mickiewicza to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu w Pobierowie.


Obiekty spełniające kryteria: Noclegi przy ulicy Mickiewicza w Pobierowie:
Willa MARLIN - Pokoje
Dom u Michała - Dom gościnny
PANORAMA - Pensjonat
OSKAR - Dom gościnny
Pensjonat MELODIA - Pensjonat
PALMA - Dom gościnny
Pensjonat GRAŻYNA - Pensjonat
STAŃCZYK - Dom gościnny
lastminute - Villa REZA - PROMOCJA*29.06-06.07*NOCLEG Z WYŻYWIENIEM120 ZŁ/OS lastminute - Bałtyk - Last minute!Pobyty dla rodzin na lato 2015! lastminute - NOWE Domki z BALI - NawaraPARK - DOMKI z BALI Pobierowo - 50% RABAT / MAJ, CZERWIEC lastminute - Dom Wczasowy ANNA blisko morza - Apartament 4-os cena 220zł/dobę
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu