Oceanarium w Pobierowie

Fascynująca podróż do wspaniałego, podwodnego świata. W oceanarium przy ul. Grunwaldzkiej 35 na turystów czeka egzotyczna wystawa morskich stworzeń. Jak twierdzą sami gospodarze - dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji i entuzjazmowi stworzyli wspaniałą kolekcję, unikalną w skali kraju pod względem ilości i różnorodności gatunków ryb.

Odwiedzający oceanarium w Pobierowie mają możliwość spotkania oko w oko z niebezpiecznym rekinem, drapieżnymi murenami czy pięknymi błazenkami - najmłodsi znają je bardziej jako "rybki Nemo". Ponadto można tutaj podglądać podwodne życie płaczek, piranii, jadowitych skrzydlic, dostojnych żółwi czy wielu bajecznie kolorowych gatunków ryb, w środowisku naturalnym żyjących na rafach koralowych. Bezcenne, przyrodnicze skarby z mórz i oceanów całego świata dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Godziny otwarcia oceanarium w Pobierowie: 10:00 - 18:00

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Oceanarium w Pobierowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Oceanarium w Pobierowie, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Oceanarium w Pobierowie.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Oceanarium w Pobierowie - telefon: +48514831541
  • Ulica
    Grunwaldzka 35
    Oceanarium w Pobierowie mieści się przy ulicy Grunwaldzka 35 w Pobierowie
  • 72-346 Pobierowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Oceanarium w Pobierowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij