Magiczny Domek

Wyobraźcie sobie dom w którym grawitacja nie istnieje, stół stoi na "suficie" i nie spada, a my chodzimy po stropie z tym, że nie głową w dół. Dom gdzie wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Jeżeli jeszcze nie potraficie sobie tego wyobrazić to zapraszamy do "MAGICZNEGO DOMKU" (ul. Grunwaldzka). Dom jest całkowicie umeblowany w przedmioty codziennego, normalnego użytku także wszystko sprawia piorunujące wrażenie a nasze zmysły wariują, kompletnie zmienia się poczucie równowagi.

Oczywiście podczas zwiedzania można robić zdjęcia oraz kręcić filmy - zabawa jest przednia. Jest to jedyna tego typu atrakcja na Wybrzeżu Rewalskim i jedna z dwóch nad polskim morzem (Międzyzdroje) oraz jedna z niewielu w Polsce (Zakopane, Miłków oraz Szymbark).

Magiczny Domek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Magiczny Domek, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Magiczny Domek.
Ceny biletów / cennik wejść do Magiczny Domek. Redakcja serwisu www.pobierowo.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Magiczny Domek cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 15 zł
    Magiczny Domek cena biletu normalnego: 15 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij