Basen Bagińscy

W ośrodku Bagińscy SPA w Pobierowie znajduje się ogólnodostępny kryty basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz sauną. To świetna atrakcja w przypadku niesprzyjającej plażowaniu pogody.

Basen ma 12 metrów długości, 6 metrów szerokości i 1,3 metra głębokości. Wyposażony jest w przeciw-falę oraz dysze masujące, o różnych poziomach mocy. Jest także możliwość uczestniczenia w codziennej gimnastyce wodnej. Sauna pomieścić może na raz 7 osób i gwarantuje relaks i odprężenie wśród przyjemnych aromatów mango, czy pomarańczy.

GODZINY OTWARCIA

 • basen: 8:00-21:00;
 • sauna: 12:00-21:00;
 • gimnastyka wodna: godz. 17:00 (lipiec i sierpień godz. 16:00).
Dodaj opinię

Dla gości hotelowych:

 • nieodpłatnie 

Dla osób z zewnątrz: 

 • Osoba dorosła - 14 zł/h,
 • Dzieci w wieku 3-10 lat - 10 zł/h, 
 • Dzieci poniżej 3-go roku życia - nieodpłatnie,
 • Karnet 10 wejść - 120 zł


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kryty basen w ośrodku Bagińscy SPA jest dostępny również dla gości spoza hotelu i na swoim wyposażeniu posiada m.in. dysze masujące i przeciw-falę. W basenie jest podgrzewana woda, a tuż przy nim znajdują się również jacuzzi i sauna. Ponadto, codziennie organizowane są zajęcia z gimnastyki wodnej. Wymiary basenu to 12 m długości, 6 m szerokości i 1,3 m głębokości.

Basen Bagińscy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Bagińscy, zobacz gdzie w Pobierowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Bagińscy.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Bagińscy. Redakcja serwisu www.pobierowo.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10 zł
  Basen Bagińscy cena biletu ulgowego: 10 zł
 • 14 zł
  Basen Bagińscy cena biletu normalnego: 14 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Bagińscy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
Zobacz również w Pobierowie:
Rozwiń
lastminute - Villa REZA - PROMOCJA WIELKANOC 25.03.-28.03.2016 - 400zł/osoba lastminute - KOLOROWE DOMKI - Majówka nad morzem. Zapraszamy! lastminute - Apartamenty KLIF - WOLNE POKOJE NA LIPIEC 2016 - ATRAKCYJNE CENY! lastminute - NOWE Domki z BALI - NawaraPARK - DOMKI z BALI Pobierowo - 50% RABAT / MAJ, CZERWIEC lastminute - Pokoje LEŚNA 3 - WOLNE POKOJE NA LIPIEC 2016 - ATRAKCYJNE CENY! lastminute - HOLIDAY PARK & RESORT - NAJWYŻSZY STANDARD * OTWARCIE W LIPCU 2016 lastminute - Bałtyk - Zapraszamy na lato 2016!
 • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu